Telefónne číslo: 0918 222 304                                                                                               web stránka: www.farnosthaligovce.sk

3. nedeľa v cezročnom období – nedeľa Božieho slova

Von na cintoríne

Spomienka sv. Františka Saleského, biskupa a učiteľa Cirkvi

+ Anna Kavová č. 98 (1. výročie smrti)

Sviatok Obrátenia sv. Pavla Apoštola

ZBP pre rod. Jendrejčákovú a Marekovú č. 251

Spomienka sv. Timoteja a Títa, biskupov

ZBP pre Alenu a Máriu č. 178

+ Ján a Alžbeta Marek č. 207

Spomienka sv. Tomáša Akvinského, kňaza a učiteľa Cirkvi

ZBP pre rod. Michnovú č.57

ZBP pre rod. Talárovú ml. č. 246

4. nedeľa v cezročnom období

Von na cintoríne

Svätá spoveď: 30 min. pred svätými omšami.

Covidové opatrenia:  platné od 12. 1. 2022
Medzi nízkorizikové podujatia sa radia bohoslužby bez spevu
a) nízkorizikové hromadné podujatia s účasťou osôb výhradne v režime OP, a to v kapacite maximálne 100 osôb alebo maximálne 50 % kapacity priestorov hromadného podujatia
(účastníci majú prekryté horné dýchacie cesty respirátorom, povinné sedenie, bez spevu, OP)

Medzi stredne rizikové podujatia sa radia bohoslužby so spevom
b) stredne rizikové hromadné podujatia s účasťou osôb výhradne v režime OP, a to v kapacite maximálne 100 osôb alebo maximálne 25 % kapacity priestorov hromadného podujatia
(účastníci majú prekryté horné dýchacie cesty respirátorom, fixné sedenie alebo státie, so spevom, OP)

Režim základ
– individuálna pastorácia
(na požiadanie vyslúženie svätej spovede, podanie svätého prijmania, duchovný rozhovor. Platí, že pri individuálnej pastorácii sa v priestoroch nesmú tvoriť rady čakajúcich)

Sobášne obrady a obrady krstu môžu byť v režime OTP bez kapacitných obmedzení.
Pohrebné obrady sú v režime základ a nevzťahujú sa na ne kapacitné obmedzenia

Pre nezaočkovaných budem mať vyhradenú každý deň jednu svätú omšu, tak ako to bolo doteraz pri individuálnej pastorácii, na ktorú príde len jedna domácnosť (jedno číslo domu). Kľudne mi zavolajte na číslo 0918222304 a dohodneme si konkrétny deň, kedy môžete prísť.

Keďže je stále dišpenz od povinnej účasti na svätej omši – v nedele a v prikázané sviatky, je v podstate jedno, ktorý deň v týždni si zvolíte, kedy si prídete po milostí na svätú omšu. Využite preto aj sväté omše v týždni, aby ste sa tak čo naviac vystriedali a dali šancu byť na svätej omši aj iným. V ostatné dni počúvajte Božie Slovo zo svätých omši z médií.