NEDEĽA

STREDA

ZBP pre rod. Urbaňák a Niemiec č. 210

ŠTVRTOK

Spomienka sv. Januára, biskupa a mučeníka

Za kňazov ktorí pôsobili vo farnosti Haligovce

PIATOK

Spomienka sv. Andreja Kim Teagona a Pavla Chonga Hasanga a spoločníkov mučeníkov

+ František, Ján a František č. 224

Sviatok sv. Matúša, apoštola a evanjelistu

Sobáš: Alexa + Džurňáková

NEDEĽA

Svätá spoveď: 30 min pred sv. omšami.

Zbierka: dnes je zbierka pre potreby Diecézneho katechetického úradu (DKÚ)

Jesenné kántrové dni: V stredu, piatok alebo v sobotu. Záväzný je iba 1 deň. Obsahom je poďakovanie za úrodu.

Milodary: na maľovanie kostola rodina Jendrejčáková č. 23 100€, rodina Mareková č. 23 100€. Pán Boh zaplať.

Srdečné Pán Boh zaplať chcem vyjadriť aj všetkým chlapom, ženičkám a birmovancom ktorí ste sa zapojili do prác súvisiacich s maľovaním kostola. Či už s vynášaním obrazov, sôch a iných predmetov a potom následné  umytie a prenesenie naspäť do kostola. Susedom u ktorých sme mali celý ten čas odložené tieto veci. Ďalej chlapom, ktorí poprenášali oltáre a lavice. Pánovi za prenájom lešenia, chlapom a žene, ktorí vybrúsili spodky lavíc a kľakatká a natreli ich, elektrikárovi, ktorý porobil veľa detailných vecí. Chlapom, ktorí sa podieľali na opieskovaní, vybrúsení a namaľovaní vstupnej mreže, ženám, ktoré prišli poupratovať, a všetkým ostatným, ktorí ste akýmkoľvek spôsobom pomohli v kostole i v kostolíku na cintoríne. Veľké Pán Boh zaplať.

Ohlášky:

Milan Alexa, syn Milana a Moniky r. Neubellerovej bývajúci v Haligovciach a Kristína Džurňáková,

dcéra Pavla a Anny r. Wittkovej bývajúca v Haligovciach sa ohlasujú po 3. krát.

ďalej

Patrik Tešla, syn Pavla a Tatiany r. Čarnotovej bývajúci vo Veľkom Lipníku a Gabriela Bjalončíková,

dcéra Jozefa a Margity r. Bjalončíkovej bývajúca v Haligovciach sa ohlasujú po 1. krát.