NEDEĽA

+ Jozef a Helena Gurovič č. 204

NEDEĽA

Za prvoprijímajúce deti

Sväté omše v kostolíku na cintoríne: Sväté omše kvôli maľovaniu kostola budú bývať v kostolíku na cintoríne. V nedele a prikázané sviatky vonka pred kostolíkom.

Svätá spoveď: 30 min pred sv. omšami.

Miništrantský futbal: miništranti obsadili krásne 4. miesto zo 7mich tímov. Ďakujem hráčom i tým, ktorí ich prišli povzbudzovať.

Zbierka: zbierka pre našu farnosť z minulej nedele činila 872,2€

Milodary: Na maľovanie kostola rodina Džurňáková č.115 50€, bohuznáma rodina 100€, bohuznáma rodina 100€. Na parkovisko dokopy 4 bohuznáme rodiny 2000€. Pán Boh zaplať.

Srdečné Pán Boh zaplať všetkým birmovancom i dospelým, ktorí prišli tento i minulý týždeň na brigády ku drevu i  k vynášaniu vecí z kostola. Taktiež chlapom, ktorí prišli posunúť oltáre i lavice. A taktiež srdečné Pán Boh zaplať chlapom, ktorí prišli dokončiť parkovisko. Potom, keď sa vymaľuje v kostole a opäť sa tam budú slúžiť sväté omše, tak požehnáme parkovisko i autá.

Brigáda: Keď budú maliari potrebovať posunúť lavice, bude to hlásiť obecný rozhlas, pripadne budú biť zvony. Prosím chlapov príďte vtedy čo najrýchlejšie, aby sa maliari zbytočne nezdržiavali.

A taktiež prosím o pomoc dospelé ženy na sobotu (kľudne aj chlapov), aby prišli pomôcť posťahovať kartóny a zakrývacie fólie… v týždni upresníme, že o ktorej…