6. VEĽKONOČNÁ NEDEĽA

pre školu

Za prvoprijímajúce deti

+ Jozef Vittko č. 169

svätá omša za účasti detí

ZBP pre otca a syna č. 217

Poďakovanie za 35 r. spoločného života manželov Talárových č. 183

7. VEĽKONOČNÁ NEDEĽA

Svätá spoveď: 30 min. pred svätými omšami.

Biblický príbeh: Na budúcu nedeľu bude.

Májové pobožnosti: budú bývať v časoch začiatku sv. omše.

Milodary: Z uloženia urny + Jozfa Václavíka 50€. Za vaše milodary Pán Boh zaplať.

Zbierka na katolícke masmédia: je dnes. Vopred Pán Boh zaplať.

Misijná púť detí na Mariánsku horu do Levoče: Pán Boh zaplať dospelým animátorkám za starostlivosť o deti.

Prosebné dni: Pondelok, utorok, alebo streda. Záväzný je jeden z nich. Obsahom sú prosby za úrodu.

Knihy: Vzadu na stolíku si môžete zakúpiť knihy: O pravej úcte k Panne Márii od sv. Ľudovíta Máriu Grigniona z Monfortu, ktorého máme relikviu.

Púť do Talianska: Termín: 20.8. – 27.8. 2023 Cena: 460€ Záloha: 260€ Program: Rím, Netuno, Cascia, Assisi,  Siena, Castel Gandolfo, more – zmena programu vyhradená.

Zapisovať sa môžete na e-maile: haligovce.farnost@gmail.com, kde uveďte meno a priezvisko, adresu, dátum narodenia, rodné číslo, číslo dokladu s ktorým vycestujete (pas alebo OP) a mobilné číslo.

. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.